GRAFIK ZAJĘĆ AKROBATYKI

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
16.00AKROBATYKA
dzieci 5-7 lat
kontynuująca

Diana
16:00-17:00
AKROBATYKA
dzieci 5-7 lat
początkująca

Kacper
16:00-17:00
AKROBATYKA
dzieci 5-7 lat
kontynuująca

Diana
16:00-17:00
AKROBATYKA
dzieci 5-7 lat
początkujący

Kacper
16:00-17:00
17.00AKROBATYKA
dzieci 8-10 lat
kontynuująca

Diana
17:00-18:00
AKROBATYKA
dzieci 8-10 lat
początkująca

Kacper
17:00-18:00
AKROBATYKA
dzieci 8-10 lat
kontynuująca

Diana
17:00-18:00
AKROBATYKA
dzieci 8-10 lat
początkująca

Kacper
17:00-18:00
AKROBATYKA
dzieci 6-9 lat
grupa chłopięca

Kacper
17:00-18:00
18.00AKROBATYKA
dzieci 10+ młodzież
kontynuująca

Diana
18:00-19:00
AKROBATYKA
dzieci 10+ młodzież
początkująca

Kacper
18:00-19:00
AKROBATYKA
dzieci 10+ młodzież
kontynuująca

Diana
18:00-19:00
AKROBATYKA
dzieci 10+ młodzież
początkująca

Kacper
18:00-19:00
AKROBATYKA
dzieci 10+ młodzież
kontynuująca

Kacper
18:00-19:00
19.00AKROBATYKA
grupa pokazowa Z1

Diana
19:00-20:00
AKROBATYKA
dorośli

Grzegorz
19:00-20:00
AKROBATYKA
grupa pokazowa Z2

Diana
19:00-20:00
AKROBATYKA
dorośli

Grzegorz
19:00-20:00
AKROBATYKA
grupa pokazowa Z1 + Z2

Kacper
19:00-20:00

GRAFIK ZAJĘĆ KALISTENIKI

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
20.00KALISTENIKA
Grzegorz
20:15-21:30
KALISTENIKA
Grzegorz
20:15-21:30

GRAFIK ZAJĘĆ FLEXIBLE STEEL

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
20.00FLEXIBLE STEEL
stretching class

Ola
20:15-21:15
FLEXIBLE STEEL
stretching class

Ola
20:15-21:15

GRAFIK ZAJĘĆ Kung FU

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
16.00KUNG FU
dzieci
Początkująca / Żółte

Magda
16:30-17:30
KUNG FU
dzieci
Początkująca / Żółte

Magda
16:30-17:30
17.00KUNG FU
dzieci
Żółte-Pomarańczowe

Magda/Piotr
17:30-18:45
KUNG FU
dzieci
Żółte-Pomarańczowe

Magda/Piotr
17:30-18:45
18.00KUNG FU
młodzież i dorośli

Początkująca / Żółte
Magda
18:00-19:00
KUNG FU
młodzież i dorośli

Początkująca / Żółte
Magda
18:00-19:00
KUNG FU
formy

Piotr
18:00-19:00
19.00KUNG FU
młodzież i dorośli

Pomarańczowe-Zielone I
Piotr
19:00-20:15
KUNG FU
młodzież i dorośli

Pomarańczowe-Zielone I
Piotr
19:00-20:15
20.00KUNG FU
młodzież i dorośli

Zielone II-Niebieskie
Piotr
20:15-21:45
KUNG FU
młodzież i dorośli

Zielone II-Niebieskie
Piotr
20:15-21:45

GRAFIK ZAJĘĆ KETTLEBELL

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
18.00HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB1 – KB3

Wojtek
18:00-19:00
HARDSTYLE
KETTLEBELL
Adept – KB1

Ola
18:00-19:00
HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB1 – KB3

Wojtek
18:00-19:00
HARDSTYLE
KETTLEBELL
Adept – KB1

Ola
18:00-19:00
HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB2 – KB5

Wojtek
18:00-19:00
19.00HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB4 – KB5

Andżelika
19:00-20:15
HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB3 – KB4

Ola
19:00-20:00
HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB4 – KB5

Andżelika
19:00-20:15
HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB3 – KB4

Ola
19:00-20:00
20.00HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB4 – KB5

Andżelika
20:00-21:15
HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB2 – KB3

Gabi
20:15-21:15
HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB4 – KB5

Andżelika
20:00-21:15
HARDSTYLE
KETTLEBELL
KB2 – KB3

Gabi
20:15-21:15