Mobilność i elastyczność w Centrum Sportu Irbis w Krakowie

Zajęcia Flexible Steel

FLEXIBLE STEEL to praca nad mobilnością stawów, elastycznością i siłą mięśni w jednym, bezpiecznie skomponowanym treningu! System ten opracował pochodzący z USA Jon Engum, jeden z najbardziej liczących się na świecie Masterów organizacji Strong First założonej przez Pavla Tsatsouline’a. Poza potężnym i wieloletnim doświadczeniem w treningu siłowym Engum to również Grandmaster Teakwondo 7 dan, który od ponad 40 lat zajmuje się tą koreańską sztuką walki, słynącą z wysokich, wymagających od ćwiczących dużego rozciągnięcia kopnięć. Ideą FS jest jetem bycie silnym i elastycznym w tym samym czasie.
FS jest bezpiecznym i skutecznym narzędziem w pracy każdego instruktora i trenera personalnego oraz ważnym uzupełnieniem dla osób chcących zbudować większe zakresy w swoim ciele. Metoda ta otwiera nowe możliwości w treningu siłowym oraz drogę do dalszego progresu osobom z problemami w kwestii mobilności lub rozciągnięcia ciała. Zajęcia FS polecamy wszystkim ludziom świadomym jak ważne jest bezpieczeństwo, zdrowie i dobre wzorce ruchowe w każdej dyscyplinie sportu, ale też w życiu codziennym.
Pierwsza w Polsce certyfikacja instruktorska Flexible Steel odbyła się w Krakowie w Centrum Sportu IRBIS, z czego jesteśmy bardzo dumni. Ta metoda treningu prężnie rozwija się na cały świecie, w Europie, Azji, Ameryce, a za sprawą oficjalnych przedstawicieli FS Instructor Specialist Andżeliki Stefańskiej-Kowalik oraz Piotra Kowalika również w naszym kraju.

Zapisy i informacje:

GRAFIK ZAJĘĆ FLEXIBLE STEEL

PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
20.00FLEXIBLE STEEL
stretching class

Ola
20:15-21:15
FLEXIBLE STEEL
stretching class

Ola
20:15-21:15

CENNIK

Aby opłacić udział swój lub dziecka wykonaj przelew na następujące dane:

ODBIORCA: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY IRBIS
Numer konta: 69 1050 1445 1000 0090 3196 9794
Tytułem: Flexible Steel, Imię i Nazwisko, Miesiąc