AKROBATYKA – sezon 2019/20

Nowy sezon treningowy 2019/2020 dla zajęć Akrobatyki startuje już 2 września. Szykujemy dla Was kilka kluczowych zmian i nowości, dzięki którym treningi będą przynosić jeszcze lepsze rezultaty i więcej satysfakcji!

Nowy podział poziomów zaawansowania i kategorii wiekowych pozwoli lepiej dopasować program do poziomu zawodników: Program podstawowy specjalnie przygotowany z myślą o dzieciach dopiero rozpoczynających treningi, wprowadzi je w świat gimnastyki przez zabawę, ćwiczenia indywidualne oraz w zespołach. Pozwoli nauczyć podstawowych ćwiczeń takich jak np. przewroty, stanie na głowie czy stanie na rękach.
Grupy średnio zaawansowane w swoim programie szlifują poznane już elementy, ale również poznają nowe skoki akrobatyczne np. salta i przerzuty w przód, a także rozwijają gibkość ucząc się m.in. przejść w przód i w tył. Grupa zaawansowana doskonali technikę poznanych elementów, trenuje salta w tył i fliki, a także poznaje różne kombinacje skoków.

Zajęcia odbywają się w grupach: 5-7 lat 8-10 lat 10+. Taki podział pozwala na odpowiedni rozwój każdego dziecka ze względu na wieku. Nowością w tym sezonie są egzaminy, ktore będą odbywać się dwa razy w ciągu roku i stanowią podstawe awansu do kolejnych grup zaawansowania. Pozwolą one rodzica oraz trenerą dokładniej monitorować postępy dziecka, a także stanowią wyzwanie dla zawodnika, które będzie motywacją podczas treningów.

Specjalną niespodziankę mamy również dla chłopców! Akrobatyka z elementami parkouru to nie lada wyzwanie. Ćwiczenia akrobatyczne, które przeplatają się z różnorodnymi wyzwaniami w pokonywaniu przeszkód. Czyli trening połączony ze świetna zabawą!

W nowej ofercie mamy również treningi indywidualne, które pozwolą przygotować specjalny program dopasowany pod zawodnika i jego własne potrzeby. Wszystkie szczegóły takich zajęć omawiane są z wybrany przez siebie trenerem. Tego typu zajęcia przynoszą najszybsze rezultaty w krótkim czasie, są doskonale również dla osób chcących poprawić wybrną sprawność lub w wytrenowaniu konkretnego elemenu pod inna dyscyplinę sportową.

Podobne wpisy