UWAGA! DANCEHALL – TERMIN ZAJĘĆ

UWAGA TANCERZE! W najbliższym tygodniu zajęcia DANCEHALL z Anią Bogunią wyjątkowo zamiast w poniedziałek 22 września, odbędą się w piątek 26 września o 18:00 na sali nr 3. Przybywajcie!

 

Przypominamy, że regularnie DANCEHALL tańczymy we wtorki 20:00, a ANIA BOGUNIA to…

…pełna uroku, ambitna i zdeterminowana dziewczyna. Gwarantuje, że jej zajęcia Dancehall/New Age to świetna zabawa i możliwość nauki tańca na wysokim poziomie. Zawsze stara się, aby przygotowywane przez nią choreografie były świeże i oryginalne. Jest współzałożycielką grupy Street Bang Crew z Cieszyna. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość pokazów tanecznych. Występowała na różnego rodzaju imprezach kulturalnych, koncertach oraz w telewizji. Nauki pobierała między innymi u takich tancerzy zagranicznych jak: Koharu Sugawara (Japonia), Dee Blast (Japonia), Rie Hata (Japonia), Sofie Locken (Norwegia), Taja Riley (USA), Dana Foglia (USA), DUO Crew (Norwegia).
Cały czas podnosi swoje umiejętności i szkoli się pod okiem polskich choreografów: Rafała „Roofiego” Kamińskiego, Mariusza Kotarskiego, Adrianny Piechówki czy Pawła „Tolka” Tolaka. Na warsztatach tanecznych, w których bierze udział zdobywa wyróżnienia od znanych zagranicznych oraz polskich tancerzy.

 

Podobne wpisy